Size Bir Telefon Kadar Yakınız
0 551 411 72 78

Online Kapitalizm Oyna – Türk Yapımı Ekonomi Ticaret Oyunu Oyna

20.10.2019
3 görüntülenme
Online Kapitalizm Oyna – Türk Yapımı Ekonomi Ticaret Oyunu Oyna

Merhaba Arkadaşlar Uzun Zamandır İnternette Oynayabileceğim Ticaret Oyunları Arıyordum Sanırım Buldum. Burada En Çok Hoşuma Giden Şey Bu Bir Türk Yapımı Oyun ve İnanılmaz Güzel Yapmışlar.

Bu Güzel Oyunu Sizlerle Paylaşmak İstedim. Kapitalizm Oyna, Ekonomide Eğlenceli Ticaret Yapabileceğiniz Dükkanlar Açabileceğiniz ve Serbest Piyasada Ürün Satabileceğiniz Bir Sanal Ticaret Oyunu. Aklınızda Bulunsun Bu Oyunun Gerçek Para İle Alakası Yok Sadece Sanal Bir Oyun. Eğer Sizde Ticaret Oyunlarını Sevenlerdenseniz Oynamanızı Tavsiye Ediyorum.

Oynamasanız Bile Türk Yapımı Projele Destek Olmak Adına Bunu Paylaşınız. Yabancı Firmaların Oyunlarını Oynamaktansa Türk Yapımı Güzel Oyunları Duyurmak Oynamak Bizim En Büyük Görevimiz.

Oyundan Size Kısaca Bahsetmek İstedim – Kapitalim Oyunu Türk Yapımı Ekonomi Ticaret Oyunu Oyna

—————

🇹🇷 Türk Yapımı Oyunu Oynamasanız Bile Desteklemeyi Unutmayın Dostlarım 🇹🇷

Online Kapitalizm Oyunu Başlangıçta Siz Oyuncularına Devlet Tarafından 50.000 TL Sermaye Veriyor. Bu Sermaye İle Kendinize Dükkan Açarak Oyuna Başlıyorsunuz. Zamanla Diğer Online Oyunculara Ürünlerinizin Üzerine Kar Ekleyip Satarak Size Verilen Sermayeyi Büyütüyorsunuz.Online Kapitalizm Oyununda Oyuncular Bir İş İmparatorluğu Kurarlar ve Yönetirler. Gerçek Hayattaki İş Olayları Oyuna Yansıtılarak Pazarlama, Üretim, Satın Alma Gibi Birçok Nitelik Oyuna Kazandırılmıştır.

İş Dünyasını Anlamak İsteyen Herkesin Mutlaka Oynaması Gereken Bu Oyun, Tamamen Serbest Piyasa Üzerine Kurulmuş Olup Tüm Alım Satım ve Kar Oranları Gerçek Oyuncular Tarafından Belirlenmektedir.

Seviye Atlayarak ve Para Kazanarak İmparatoru Olduğunuz Bu Dünyayı Daha Da Geliştirebilir Ayrıca Bahçeler, Çiftlikler, Fabrikalar ve Madenler Kurarak İşletmenizi Büyütebilirsiniz. Yeni İşletmelerinizi İstediğiniz Şehirde Kurabilmeniz Mümkün. Dilerseniz Dükkanınızda Satacağınız Ürünleri Kendi Fabrikanızda Üretebilir, Dilerseniz De Başka Fabrikalardan Ürünler Alıp Türkiye’nin Farklı İllerindeki Gerçek Oyunculara Satabilirsiniz.

İşletme Açarken Paraya İhtiyacınız Olacak Ancak Geliştirmek İçin Sertifikalara İhtiyacınız Olacak, Bunun İçin De Kurslara Katılmanız veya Referans Sistemi İle Oyuna Yeni Oyuncular Kazandırmanız Gerekecektir.

Kapitalizm Oyununda Açacağınız Tüm İşletmelerinizin Satış Yaptıkça Seviyesi İlerleyecek ve Sizlere Daha Fazla Puan ve Para Kazancı Sağlatacaktır.

Kazandığınız Paraları Bankaya Yatırarak İster Faiz Olarak İşletebilir İsterseniz De Dolar veya Euro Alarak Kazancınızı Arttırabilirsiniz. Artan Paranızı Yeni Yatırımlarda Değerlendirebilirsiniz.

Kapitalizm Oyununda Kazandığınız Paralar Sizin Oyundaki Sıranızı Belirliyor, Oyun Sıralaması Hem Türkiye Hem de İl İl Olmak Üzere Toplam Servetinize Göre Oluşturuluyor

Tamamen Türk Bilişimciler Tarafından Yapılan Online Kapitalizm Oyunu Piyasada Bulunan Şiddet Oyunlarından Farklı Olarak Tüm Yaş Grupları İçin Makul Görülmekte ve Herkesin İlgi Alanına Hitap Etmektedir. Online Kapitalizm Oyunu Ailelerin De Beğenisini Ve Rızasını Kazanması İle Gelişerek Çoğalmaktadır.

Oyun Hakkında Haberleri Sosyal Medya Hesaplarımızdan Takip Edebilirsiniz.

Facebook Resmi Sayfası – www.facebook.com/onlinekapitalizm
Facebook Yardımlaşma Grubu – https://www.facebook.com/groups/onlinekapitalizm/
İnstagram Resmi Adresi – www.instagram.com/onlinekapitalizm
Oyun Adresi : http://www.onlinekapitalizm.com

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.